You are currently viewing Jak wyglądam po miesiącu, może tak być?

Jak wyglądam po miesiącu, może tak być?

Po wypraniu mnie miesiąc temu, kiedy to okazało się, że szampon był do kitu tzn. nie dla mnie, Pańcia trzasnęła parę zdjęć. Czego ona chce od mojej sierści, wg mnie wyglądam całkiem, całkiem. Rozumiem, że lepiej bywało, ale jak dla mnie jest już w miarę dobrze.

Też Wam się podobam??

Kot Juliuysz Cesar wygląda ładnie

Mimo wszystko wkurzona całą tą sytuacją Pańcia stworzyła cały projekt jak to w biznesie, by moje futro wyglądało idealnie. Ciekawe, czy jej się to uda. Potrwa to na pewno długo, bo szybko się nie da.

Jak wyglądam ?
Juliusz Cesar jak wyglądam ?
Juliusz Cesar wyfglądam ładnie
Kot Julek wygląda ślicznie

Co decyduje o tym,że kot wygląda ładnie i ma piękne futro?

Kto zgadnie ? 🙂

Ci , którzy powiedzieli, że sposób odżywiania, zgadli. Tak, to jak żywimy kota powoduje jakie ma jakościowo futro.  Zawsze tak było i będzie. 

Tak samo jest u ludzi. Jakie mają włosy decyduje sposób odżywiania. Odżywianie ma też wpływ na paznokcie i skórę, tak ogólnie na całe zdrowie człowieka lub kota. Ile ludzie kłopotów sobie fundują ze zdrowiem, dlatego że się źle odżywiają, to czasami mam wrażenie, że po prostu nie zdają sobie z tego sprawy.

W przypadku kota odżywianego niewłaściwie kończy się to chorobami podobnymi jak u człowieka. Koty są bardzo wrażliwe na sposób odżywiania, bo są to drapieżniki. Bardzo często chorują na nerki, mają problemy z jelitami wątrobą, sercem. Co Wam to przypomina ? Ano właśnie choroby ludzkie. Koty też mają specjalistów od swoich chorób, zupełnie tak jak ludzie.

Jak powinien się odżywiać kot, to może w następnym wpisie, bo to nie da rady tak w 3 słowach opowiedzieć. Jak sami będziecie się odżywiać, to już jest Wasza sprawa 🙂

Przybij łapkę ! 🙂    To jak wyglądam? 😉

Ten post ma 34 komentarzy

  1. Wczoraj próbowałam nieco oswoić naszego kota z wodą, wymyłam łapki, bo sam nie zawsze o tym pamięta, a jako, że niewidomy, wszystko nimi maca, aby poznać, z czym ma do czynienia.

  2. Ewelina

    Święta racja. Odżywianie ma wpływ na to co na zewnątrz. Chyba jest tak u każdej żywej istoty. 🙂

Dodaj komentarz